Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: REHVIVAHETUS TALLINNAS

19:29 26.12.2006
testuser3
Rehvivahetus Tallinnas
Kuna ülejäänud teemad olid vanad siis tegin uue, lugesin välja et soovitati Mustamäe rehvikeskust , kui ise olen Nõmme elanik, on siin läheduses veel asjaga tegelevaid asutusi?

Autoks felicia...
13:39 22.03.2007
mihkel s. (registreerimata)
Re: Rehvivahetus Tallinnas
www.framente.ee
Tondi 50 see peaks päris lähedal olema . Ise olen väga rahul nende teenidusega. Tel nr:6524406
17:26 03.11.2008
kummiproff (registreerimata)
Nõmmel on veel selline koht nagu Kummiproff. Asub Pärnu mnt., sealsamas hoovis, kus Oscar rehvidki (hinnad on odavamad). Ise käisin ja olen rahul!
12:59 06.11.2008
kumist (registreerimata)
pärnu mnt.388i uus koht korralikult teevad
13:05 06.11.2008
kumist (registreerimata)
Täpsemalt Hiiu auto taga ja isegi rattad pingutavad momentvõtmega üle mida igalpool ei tehta või ei viitsita,pingid on ka uued.Ise jäin väga rahule.
21:43 06.11.2008
Sama probleem (registreerimata)
Oleks vaja rehviparandust. Oskab keegi soovitada tlns kesklinna lähedal mõnda normaalset (kvaliteetset) kohta?
Tundub, et ühe rehviga on probleemid. Nädala jooksul on 2 korda tühjaks jooksnud. Ja vahepeal on kõik korras. Kusagil laseb läbi, nagu oleks mingi nael sees, mis vahepeal (teatud asendis) läbi laseb.
Igaljuhul oleks vaja leida üks normaalne koht, taskukohase hinnaga.

Võimalusel laseks ka ülejäänud 3 rehvi ära kontrollida. Hea oleks kui seal ka rõhku korralikult saaks kontrollida kõigi rehvide puhul.

Tänud ette!
14:09 07.11.2008
. (registreerimata)
no kas on tõesti niiväga rakse sõita esimesse ettejuhtuvasse rehvipunkti ja lasta oma kummikene üle vaadata? maksab see "lõbu" saja krooni tuuris ja loomulikult mõõdetakse ka teiste rehvide rõhud üle kui selleks soovi avaldad.
nii abitu nüüd ka ei maksa olla, et foorumis rehviremondi üle kurtma hakkad.
15:05 10.11.2008
Rehvivahetus (registreerimata)
Kiire ja soodne rehvivahetus Madara 22, Rent24 ja aega saab broneerida ka 53006300
16:22 14.11.2008
b. (registreerimata)
vianor peterburi teel lasna maksi kõrval on igati ok koht ja kiire töö!
16:54 14.11.2008
jjjjww (registreerimata)
käin kummicenteris paldiski mnt-l. 4 venda hüppavad korrraga auto kallale ja 15 mintsaga valmis. ;)
16:01 29.11.2008
x (registreerimata)
ainuke asi, mida seal 15 mintsaga sai, oli see, et 3 valuvelge lõhuti ära
17:29 26.02.2009
rehvivahetus laagris (registreerimata)
www.rehvivahetus.com

Kuskil laagris asuvad, paar korda olen kasutanud. Väga muhedad vennad töötavad seal :D
11:19 27.02.2009
nipitiritiri (registreerimata)
sa Siim oled igavusest seal seniilseks läinud või , vaata eelmisi kuupäevi ka.
11:40 27.02.2009
mehkin (registreerimata)
Tõenäoliselt on paljud boksid-proffid juba ammu oma pillid kotti ära pakkinud.
Siiski 1 tegija on veel olemas Pääskülas - TREV2. Soovitan sellepärast, et oma autol ka rehv tühjenes ja viga oli vigases ventiilis. Vahetati ventiil ära ja küsides mis maksab - öeldi, et oh mis see väike nipe-näpe, midagi ei maksa!
Tehtigi TASUTA!
11:56 27.02.2009
mustamägi (registreerimata)
tean et nõmme kõrval rocca al mares keskuse parklas kollase telgi all tehakse rehvitöid iga päev on avatud
20:36 27.02.2009
kollane telk (registreerimata)
Tean et kollase telgi mehed reklaamivad siin end mis jube aga nyyd juba varjunimedega enne astusid sellega ämbrisse et kasutasid pärisnimesid nt imbre jne. hahaha
14:36 17.03.2009
y (registreerimata)
http://xenon.ee/ee/rehvid/main.html

Näiteks ise käisin suur-sõjamäel oma signa probleemiga, kutid pakkuvad ka rehvivahetust. Mis kõige parem uudis oli et algaval hooajal on rehvivahetusel soodustus -40% . Näiteks minu autole 16" veljed oleks vahetus koos balansiga 300.- jooks, minu meelest super mõistlik hind ja pingidki olevat enne hooaega juba kontrollitud.
13:51 22.03.2009
asukohad (registreerimata)
kristiine parklas, rocca al mare parklas, lasnmäe prismas parklas ja ark majas on rehvivahetajaid olemas, need on need kollasetelgi mehed
20:19 27.03.2009
marddo (registreerimata)
http://xenon.ee/ee/rehvid/main.html

Näiteks ise käisin suur-sõjamäel oma signa probleemiga, kutid pakkuvad ka rehvivahetust. Mis kõige parem uudis oli et algaval hooajal on rehvivahetusel soodustus -40% . Näiteks minu autole 16" veljed oleks vahetus koos balansiga 300.- jooks, minu meelest super mõistlik hind ja pingidki olevat enne hooaega juba kontrollitud.

On kellelgi infot kas teevad ka korralikult rehvivahetust? Hind on küll päris meeldiv.
09:39 31.03.2009
.... (registreerimata)
Xenonis käidud ja rahul! Asjalik koht!
20:58 02.04.2009
200 eeki (registreerimata)
See pühapäev saab kesklinna lähedal vahetada rehve 200 eeki auto plekkvelg ja 300 eeki auto valuvelg asukoht salajane aga ega kesklinna lähedal neid kohti eriti pole.
20:43 05.04.2009
Marek s. (registreerimata)
Fideero ristiku 12 on ka väga hea koht, ma seal aastaid käinud :)
16:28 08.04.2009
bemmivend :D (registreerimata)
kummiproffis hinnad ka täitsa all ning kiire ja korralik töö

hinnakirjast saab alla peaaegu 20-30%

http://www.kummiproff.ee/
18:45 14.04.2009
Lõvi Lõrr (registreerimata)
Väga asjalik ja proffesionaalne lähenemine firmalt,kes vahetab Ülemiste keskuse juures ühe Ameerika koolibussi kõrval rehve.Tipp.topp vennad ja kiire töö!
13:41 16.04.2009
Kabanossik (registreerimata)
Pm saab kvaliteeti määrata väga lihtsate asjadega:
1.Kas mahavõetavale rehvile kirjutatakse peale ta vana asukoht(nt parem tagumine)
2.Kas ventiilid kontrollitakse/vahetatakse
3.kas rehvitehnikud kontrollivad rehvide mustrit ja määravad neile asukoha või soovitavad liiga siledad asendada.Kui ei soovitata siis arvatavasti on neil pohh ja ei tee asja hingega.

Ülejäänud asju ei saa tavainimene ise kuidagi kontrollida.Nüüd mõelge kas teie rehvivahetusel tehti kõiki neid asju.
17:38 16.04.2009
Kapten Trum (registreerimata)
lisaks veel kõige tähtsama asja.millise jõuga pingutati rattapolte?see tähendab,et kas on võimalik autokomplektis oleva rattavõtmega poldid lahti keerata.99% rehvivahetus kohtades ei teata mis jõuga rattapolte pingutatakse(ilmselt siis ei omata ka vastavat tööriista)
22:24 16.04.2009
kesklinn (registreerimata)
Seal kus mina rehve vahetan pingutatakse rattad yle momentvötmega ja soovitatakse veel ise yle pingutada 50 kildi pärast koht ise kersklinnas aga ei saa mainida kus kuna see siin keelatud uurige ise eelmisel aastal oli see koht ka testivõitja autodiagnostikas.
08:33 23.04.2009
rehvid.com (registreerimata)
mina käisin rehvid.com nimelises kohas punasel tänaval....see mida seal tehakse on ikka täielik nali....all olid mul 3 aastat vanad brotitud talvekad.....eelmine aasta, kui need alla lükkasin räägiti, et need ikka täitsa pastlad, ja ei pea talvegi vastu, nüüd seal öeldi, et võin nendega veel 1 talve sõita....eelmises kohas märgiti ära, mis rehv, kus asub....need tiblad lükkasid alla, nii kuidas jumal juhatas. all on mul 15" valukas ja arve tuli 506EEK!!!hiljem sõites tundsin, et hull vibra on sees, ja lasin uuesti tasakaalustada, nüüd kõik korras.....selles firmas pole küll hinna ja kvaliteedi suhe paigas!
22:09 24.04.2009
Fred64 (registreerimata)
soovitav olekski muuta rehvide asukohta - need mis eelmine suvi ees -> tagateljele ja vastupidi
rehvid.com on teada tuntud oma kirve hinna poolest
09:43 13.10.2009
donkey1 (registreerimata)
Leidsin koha kust leiab aktiivseid pakkumisi ja kohti, kus saab rehve vahetada ja osta - http://www.kus.ee/?op=body&id=268
00:40 29.10.2009
correct (registreerimata)
Laagris, www.kummivilin.ee, on soodne rehvivahetuspunkt Nõmme ja Laagri ja Pääsküla kandi inimestel hea lähedal käija. Algaval hooaja puhul olid hinnad vist alates 225.-
12:21 29.10.2009
rehvivahetaja (registreerimata)
Fixus,Mustamäe tee 18a ees sai vahetatud.Töö kiire ja korralik,jooksu rehvide vahetus ja balanseerimine-150EEK!Rehvid olid küll velgedel aga ikkagi norm. hind ma arvan.
09:24 20.11.2009
rehvivahetused tallinnas (registreerimata)
20:16 26.11.2009
JEEP sheroke (registreerimata)
rehvitaksos sain väga soodsad kummihinnad , isegi soodsam kui rehvid24 ja minu teada hetkel neil 200-300.- eek 4 rehvivahetus maksab. olen alati abi saanud oma kummiprobleemidele, suhtumine on okei ja naljamehed pealekauba
julgen soovitada!

JEEP SHEROKE OMANIK:)
20:52 26.11.2009
, (registreerimata)
Jeep sheroke (sic!) omanikud käivadki naljavendade juures nalja tegemas. Tavakodanik vaatab ikka kodule lähemale jääva koha ja ilma klounideta.
06:17 29.01.2010
Mikk67 (registreerimata)
Ise kasutan http://www.rehvivahetus24.com/ , et leida lähim rehvivahetus
11:46 29.01.2010
pumpaja (registreerimata)
Tee jah reklaami,minu meelest mõttetu asi.Palju paremini leiad sama info ja rohkemgi veel infokataloogidest.
09:00 14.09.2011
to eelmisele. (registreerimata)
See ongi infokataloog kuigi paljud firmad puuduvad sealt nagu ka

www.rehvivahetus.info ning teised firmad, mis kõik ei tule kohe meeldegi.

Kohapeal sai hinnast alla kaubelda, enamik kohti saadab pikalt.

09:41 14.09.2011
hiiliv reklaam (registreerimata)
hakkab vaikselt pihta
11:30 14.09.2011
tiit_ (registreerimata)
oskab keegi midagi Tööstushariduskesuse automerondi töökoja kohta öelda. Rehvivahetus tundub hinna poolest soodne, aga kui töö kehva ja pärast vibra sees peab ikka normaalses kohas uuesti maksma ja üle tegema.
15:46 14.09.2011
vastus küsimusele (registreerimata)
Noored õpipoisid teevad,tavaliselt õpetaja juhendab.Rehve ei ole seal teinud,kuid muude remotimiste puhul oli küll nii.
20:07 15.09.2011
lihteperemees (registreerimata)
Ülemiste Keskuse juures Suur-Sõjamäe tänaval tegutseb korralik rehvivahetus.

www.valuveljed.com

10:27 16.09.2011
hiiliv reklaam (registreerimata)
Siin juba reklaamiti seda,kuigi reklaam on keelatud
16:24 14.11.2011
martin1010 (registreerimata)
Veljemaailm Kadaka Selveri juures ja Kesk-Sõjamäe 24. Hea ja soodne. www.veljemaailm.ee/?id=1366
10:51 15.11.2011
huvitav, (registreerimata)
Kas see on sama,kus ei saadud kaubikul rehvi lahtigi suruda ja selleks pidid lähedal asuvasse töökotta pöörduma?
19:21 14.08.2012
normmehed (registreerimata)
täitsa korralik rehvivahetus ka kärberi tänaval lasnamäel, rehvihunt koha nimi. neil olid seal hinnad ka päris soodsad täisringi vahetus 16 tolli oli vist valul 23 vms. poistel seal tundus olevat päris palju ka kasutatuid rehve. web www.rehvihunt.ee
13:27 30.03.2013
KR (registreerimata)
Siiski 1 tegija on veel olemas Pääskülas Värsi 37, Pääsküla, Tallinn 55530112 Pärnu mnt ääres
21:19 09.04.2013
Tean omast kogemusest (registreerimata)
Soodne ja kiired rehvivahetajad on: http://www.rehvitakso.ee/
On olemas njuuton võti, vaadatakse rehvide kulumist ja olukorda, vastavalt sellele ka paigaldatakse alla. Vajadusel pakutakse uusi või kasutatuid rehve, vastavalt soovile. Ventiilid kontrollitakse, vajadusel vahetatakse. Rehvid soovi korral kilekottidesse. Rõhud kontrollitakse vastavalt auto margile. Korralikud hooldatud seadmed. Teenustele garantii 6 kuud. Ühesõnaga: KÕIK JUTUD!
20:00 16.04.2013
kl123 (registreerimata)
Mina soovitan mina www.rehvikaubamaja.ee seal oma ala profid.
13:14 05.07.2013
petetud RATTAD 24 (registreerimata)
Rattad 24 reklaamivad odavaid hindu, mulle vahetasid yhed uued, vanad teistel velgedel, aga rikkusid ära- ei tulnud odavam... väga kallis tuli!
13:48 05.07.2013
MM (registreerimata)
Järve Autohooldus järve keskuse juures Info Auto taga
07:50 24.10.2013
fantaasia
Pääskülas on ka uued tegiad,KR Tehnik,hinnad mõistlikud,ja puhastavad velje ääred ilusti ära,mujal tehakse harva.

Asuvad pääskülas värsi 37
13:40 08.11.2013
rehvivahetus üle Tallinn (registreerimata)
Rehvitakso - asuvad üle Tallinna: Järve Selveri, Rocca Al Mare, Sõpruse pst.Rimi parklas kollaste telkide all. Lisaks Pirita Linnaosavalitsuse parklas ning Mustamäel töökoda, kontor ja ladu olemas.

Suur valik kus endale mugavam ja lähemal on rehve vahetada ning kiirelt tehakse töö ära.
Mis peamine on , et vastutavad oma töö eest st. garantii on töödele ja ei kao peale hooaega ära!

<http://youtu.be/hSU-aeEtlcs>

21:16 16.11.2013
ventiili (registreerimata)
Küsimus selline kus on ka ventiilide vahetus rehvitööde hinna sees vaadates hinnakirju on kõikjal ventiilid eraldi hinna eest.
14:08 19.11.2013
väike vent (registreerimata)
Mustamäe rehvikeskuses vahetati läbilaskvad ventiilid uute vastu tasuta.

Muudetud 29.11.13 14:52

15:45 19.11.2013
Hobu11 (registreerimata)
Lahe, siin teemas on pooled rehvivahetajad ja paar hädalist. Oleks ma ka rehvivahetaja, paneks kohe sõnumi- väga hea koht on....... ise käisin ja rahul. Momentvõtmega pingutati poldid üle ja tasuta kohvi ka pakuti.
15:56 20.11.2013
mehed kellel tööd pole (registreerimata)
Iga suksu kiidab enda töökoda et siit foorumist ikka lollid kohale tuleks ;)
17:04 10.07.2016
viru77

Seoses Madara rehvitöökojaga. See oli tore, asjalik töökoda, olin seal aastaid rahuldatud klient,.. aga oh häda, Madara töökoda on kadunud!

Mul talvejooks Madaras hoiul (suht inetud 17' OZ veljed, YAY, ja suht kulunud lamellid nende peal)
Olin pikalt Eestist eemal, nüüd naasesin nagu väike kuldnokk, sööstsin Madarasse, oh häda! Nad enam polegi seal. WTF, brah!!

Mida teha? Madara töökoda on ühe Rapla suurema rehvilao filiaal, eks? Kuhu peaks pöörduma et looduse tasakaal taastuks, ja ma oma talvekad kätte saaks?
14:21 14.07.2016
v6sa
21:10 07.11.2016
AN (registreerimata)
Kus kohas saab tasakalustad valuvelge millel puudub kesk ava tallinnas.
Kiire on sellega
21:40 07.11.2016
........ (registreerimata)
velge millel puudub kesk ava tallinnas?
mis jama see on?
08:20 09.11.2016
Andy74
Prorehvis selline pink olemas.
11:58 24.03.2017
Indrek2017 (registreerimata)
Rehvitakso töökojas Rocca Al Mares on olemas pink, millega saab tasakaalustada ilma keskavata valuvelgesi!
20:33 15.08.2017
tppz (registreerimata)
Kummispets OÜ, asus Pirital mere ääres, tõmbas rattapoldid nii kinni, et 6 kuud hiljem avamise käigus sai kaks rattavõtit ära lõhutud. Poltidel oli vasemääre vahel. Momentvõtit ei kasutatud.
17:58 16.08.2017
63amg (registreerimata)
mine sinna ahvide juurde tagasi,koos lõhutud võtmetega!
18:20 16.08.2017
zavod tavod (registreerimata)
Kes seda vasemääret sinna pani? Kunagi sai grafiitmääret pandud ning kevadeks olid poldid nii kinni paakunud et rattavõti tahtis pikka toru.
09:54 05.02.2019
Leeloke (registreerimata)
Mina olen neid proovinud ja väga rahule jäänud https://rehvid.com/broneeri-rehvivahetus -leidsid mulle kiiresti aja, tegutsesid ruttu ja kohvigi pakuti.
11:32 05.02.2019
maaks
rehvid.com Sõiduauto 16" veluveljed 4t täisvahetus =48€ ehk siis maksid "rehvidega" selle kohvi eest ~8€ :-) (võrdluseks internetist leitud rehvitakso hind =40€)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.