Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TASUTA VIIRUSETÕRJE

16:28 28.01.2007
volksumees100
TASUTA VIIRUSETÕRJE
Omal selline mure ja ehk teistelgi.Kaasajal on liikvel igasugu viirusi,putukaid ja Trooja hobeseid teie kallis arvutis ringi tuhlamas.Uuenevad pidevalt viirused ja loomulikult ka nende tõrjeks välja-mõeldud programmid.Nüüd kallid tõrjespetsid-tahangi teada,mida keegi oma arvuti elus hoidmiseks kasutab ja mis kõige tähtsam,soovitage ka teistele. Endal hetkel AVG FREE .
16:40 28.01.2007
huvitaks mind kah (registreerimata)
Re: TASUTA VIIRUSETÕRJE
mul endal on ka avg free.
paar nädalat tagasi sain troja.
kogu aeg viskab nüüd system alert-i ette
krt küll
17:50 28.01.2007
m (registreerimata)
18:04 28.01.2007
126
Mul kah AVG ja Spybot.Väga rahul.Mõnest asjast ta jah jagu ei saa aga teadvustab sind,millega tegu,nii et sa saad asja käsitsi ära kustutada.
Pole ju asi tõrjetes,peavad masinal ka turvasätted ja muud särgid -värgid korralikult paigas olema.
Selleks et masin korras oleks tuleb soovitatavalt korra nädalas tõrjetega läbi jooksutada ja ka muid protseduure teha.Elementaarsed IT- teadmised peaks igal arvutikasutajal olema.Kahjuks levinud arvamus et iga tühiasja puhul aitab ainult formatt C.
Enamuses tekkivates jamades on süüdi klaveri ja tooli vaheline vigane tihend.Ei hakka siin pikalt rääkima naistuttavast kes hävitas oma arvutist tõrje ära- et ai-ai kui paha asi,ei lase mul midagi alla laadida ja segab.(viirustest kubisevalt saidilt)
PS.Kummalisel kombel on AVG pakutav tasuline spyware täielik sõel.
Ka F-Secure- raha eest saad hunniku ****a,tolku midagi-sõel.
22:25 28.01.2007
Vesipruul (registreerimata)
Endal ka AVG loeb igapäev failid läbi automaatselt kindlal kellaajal.
Täitsa rahul olen.
22:42 28.01.2007
sha (registreerimata)
bitdefender 8 free täiesti töötav ja tasuta viirusetõrje, kõik viirused plokib ära, soovitan soojalt
23:11 28.01.2007
QSC (registreerimata)
ACTIVE VIRUS SHIELD.
00:03 29.01.2007
diastolic (registreerimata)
avast!Antivirus Prof (tasuta 60 päevane proovilitsents)+ Spyware Doctor (tasuline), koos hoiavad arvuti puhta ja ei koorma ka eriti proset. Olen aktiivne arvutikasutaja ja rahul.
09:58 29.01.2007
simsss (registreerimata)
soovitan ka Avast!'i
mugav, lihtne, asjalik.
10:26 29.01.2007
Macuser (registreerimata)
aga mina kasutan Mac'i ja ei mingeid viiruseid (veel vähemalt mitte) :)
15:09 29.01.2007
mad (registreerimata)
Oli juba arvutiga kaasas Norton. Sellekohta ei oska midagi öelda. Siis on veel igasugu tulemüürid jne. Spybot ja mingi personaalseks kasutamiseks AdAware nuhkvarad ka peal.
08:47 30.01.2007
devil (registreerimata)
Nod32 on avg 10 korda etem.Mul endal on täis versioon peal ja siiamaani arvuti ilusti töökorras.sest nod kustutab viirused ja troojad juba enne kui see kuskile salvestuda jõuab
19:00 30.01.2007
Vazja (registreerimata)
AVG + CCleaner väga OK!
20:42 02.02.2007
. (registreerimata)
mina kasutan küüslauku.hoiab ka viirused emal.
00:07 03.02.2007
erki123
Avira antivir personal, saab tasuta tirida ning asi toimib kenasti
02:33 03.02.2007
Pokkeri.info (registreerimata)
kaspersky saab 399.-
avg võib ju skännida iga päev aga leidmata jäävad asjad sellegipoolest
ja kui kohe ei taha raha välja käia siis http://www.kaspersky.com/virusscanner - soovitatavalt extended database kasutada
10:03 03.02.2007
! (registreerimata)
Arvamus et AVG ei leia....väga asjatundmatu arvamus....ka vabavaralised viirustõrjed saavad väga hästi nendega hakkama..aga kui raha on palju siis kes saab teid keelata..aga otsige ja vaadake www.snapfiles.com
10:28 03.02.2007
sfxw (registreerimata)
lasin ka huvipärast tolle kaspersky.com online scanneriga oma ühe arvuti üle ja tulemus oli null. Seega on mu enda süsteem ilmselt vähemalt samahea.
PS! automaatset perioodilist failide läiskännimist aktiveeritud pole. Hoiab vaid interneti liiklusel silma peal. Viimase täielikult kettaid hõlmava kontrolli tegin augusti algul ja ka see oli puhas(vähemalt minu kasutues oleva programmi meelest).
10:42 03.02.2007
126
Veel teemal et AVG ei leia midagi;
Nii,sõber sai tööandjalt omale nüüd Kaspersky ja panime peale.Enne oli tal ligi 2a AVG.Oli kogu aeg hakkama saanud ehhki kolab igastes kahtlastes kohtades.
Jooksutasime masina Kasperskiga läbi-ei midagi.
Ja ei aita se Kasperski ka kui klikkida mõnele saidile millel on Google hoiatus.Nalja saab oi-oi kui palju.;D
10:58 03.02.2007
humm (registreerimata)
11:10 03.02.2007
Chris (registreerimata)
Mul kaspersky lab.
Kõik pisemad asjadki leiab üless.
Väga pro asi on ikka.
Olen kasutanud ennem ka AVG tõrjet aga mingit kasu ei olnud.
Lõpp tulemus oli ikka et ***** ja sodi on arvuti täis.
Lisaks veel adaware ja spyaware ka olemas.
00:07 04.02.2007
komvek (registreerimata)
Minu meelest see AVG otsib ainult rohkem cookisid,ise sebisin F-secure anti-virus omale,ei tee arvutit aeglaseks!
01:54 04.02.2007
kirves
Selleks, et arvutisse paharetid ei pääseks, on vaja kasutada tulemüüri ja väheke turvalisemat brauserit, kui IE. Antiviirus on pigem juba nende paharetide tõrjumiseks mõeldud, mis sa oma arvutisse juba sisse oled lasknud.
Üheks parimaks antiviiruseks loetakse praegu ikkagi NOD32-te, leiab üsna palju üles, samas ei koorma eriti süsteemi. Aga selleest maksab ka ning piraatluse teel on uuendusi talle üsna tülikas saada.
02:57 04.02.2007
keemik1
Mis ajast NOD32 tasuta on? Kas osad ikka teema pealkirjast ka midagi jagavad? (Ja NOD32-e on minu arust raske algajal konfigureerida.)
Ise soovitaks Avasti. Osade testide tulemusel pidi ka selliseid pahalasi leidma mida isegi paljud tasulised ei taba.
22:43 28.01.2020
klientide lehitsemised müügiks (registreerimata)
Lugege, mida teeb üks teada-tuntud antiviirus teie arvutis.

"Leaked Documents Expose the Secretive Market for Your Web Browsing Data
An Avast antivirus subsidiary sells 'Every search. Every click. Every buy. On every site.' Its clients have included Home Depot, Google, Microsoft, Pepsi, and McKinsey."

https://www.vice.com/en_us/article/qjdkq7/avast-antivirus-se
lls-user-browsing-data-investigation
06:54 29.01.2020
... (registreerimata)
siin maailmas on kõik müügiks ja kõigi järgi nuhitakse mingil määral. ei miskit uut. vaadake kasvõi, mis äppe te oma telefoni installite ja milliseid juurdepääsuõigusi äpp telefonis nõuab.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.