Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: RIKUTUD AUTO

17:48 10.04.2007
maria26
Rikutud auto
Parkisin auto maja kõrvale - nagu selgus - kohale, mida üks naabritest pidas enda omaks, kuna see asus tema akende all. Järgmisel päeval leidsin aknale teibitud kirja, milles lubati mulle arusaamatusi, kui ma edaspidi oma autot maja hoovi ei pargi. Kehitasin õlgu ning viskasin kirja minema, kuna minu auto teisaldamiseks nagunii alust polnud, ja eirasin "kohaliku parkimiskorraldaja" käske ja keelde edasi. Mõned päevad hiljem avastasin hommikul autosse istudes, et küljele on tõmmatud mingi terava esemega pikk jutt. Naabrilt aru pärima minnes ärritus too silmnähtavalt ja asus kohe rünnakule. Kirja olevat jah tema kirjutanud - "ja mis siis!" Rikutud värvi kohta ütles ta vaid, et on üks maja omanikest ja see on tema maa ning minuga lõpetatakse üürileping üldse ära, kui veel suu lahti teen. Niipalju siis sellest.
Sooviksin teada, mida nüüd edasi teha. Tuttavad soovitasid asuda omakohtu teele, teised jälle politseisse avalduse teha ja väitsid, et kindlustus hüvitab tekitatud kahju. Isiklikult kaldun arvama, et päris nii lihtsalt asjad ei käi. Kas politseisse avalduse tegemisest võiks olla mingit reaalset kasu või tõotab see tuua lõppkokkuvõttes vaid asjatut närvikulu? Üsna raske on ju eelpoolmainitud isiku osalust selles loos tõestada, kui on vaid minu sõna tema vastu. Millised võimalused mul tegutsemiseks on?
15:14 17.04.2007
KindlustusEst
Re: Rikutud auto
Kui olete sõlminud oma sõidukile kaskokindlustuse lepingu, mis hõlmab vandalismi kindlustuskaitset (vandalism ehk vara tahtlik kahjustamine), hüvitab kindlustusandja Teie sõidukile tekitatud kahjud. Vandalismi korral tuleb teatada juhtumist viivitamatult politseid ning esitada avaldus kriminaalmenetluse või väärteomenetluse algatamiseks. Samuti tuleb viivitamatult kahjujuhtumi toimumisest kindlustusandjat kirjalikult teavitada.
15:43 17.04.2007
Peeedu (registreerimata)
Re: Rikutud auto
Kui parkimiskoht pole märgitud üheselt, et sinna keegi peale n parkida ei tohi pole üldse mingit alust kedagi keelata.
Tee avaldus politseisse. Need isehakanud korraloojad kes tegelikult ainult enda eest seisavad peavad karistuse saama.
21:49 20.03.2017
rehvid ja noad (registreerimata)
Re: Rikutud auto
Vaat millised tegelased pesitsevad Tallinnas.

https://www.youtube.com/watch?v=mwwl6jqMA14
10:01 21.03.2017
kirjast (registreerimata)
Re: Rikutud auto
oleks kasu olnud politseis. Aga mis läind see läind
08:16 27.01.2018
Pole veel näinud (registreerimata)
Rikutud auto

Et kortermaja juures on kellegi "isiklik" parkimiskoht. Meie akende alla pargitakse samuti, peab hakkama ka kellegile kirju kirjutama ja ähvardama või? See ähvardaja lihtsalt ajukääbik. Mine politseisse ja tee avaldus, las tegelevad.
13:07 27.01.2018
djkjkd (registreerimata)
Re: Rikutud auto
- Kui on ka kasko siis omavastutuse pead ikka maksma ja tavaliselt selline juti parandus jääbki alla omavastutuse-190-200eur.
Iseasi kui ikka politseile ka teatada siis sigaduste jätkumisel võib kindlustus aidata taltustada selliseid nõu või jõuga, julgeks arvata .
14:01 27.01.2018
.............. (registreerimata)
Re: Rikutud auto
Kui aknad on parkimiskoha poole, pane kaamera ja pargi rahulikult edasi. Küll jääb pildile ja siis juba vastavalt oma süütenööri pikkusele edasi tegutseda.
21:22 27.01.2018
vildiga kaloss (registreerimata)
Re: Rikutud auto
Mul varastati esimene number eest kui nn võõrale kohale parkisin mustamäel.Nii,et seal omad reeglid mida tasuks jälgida muidu pead rahakotti kergendama.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.